Gå till innehållet

Ännu enklare att samla in pengar för varenda unge

Äntligen har det blivit ännu enklare att samla in pengar för varenda unge! Idag lanserar vi en uppdaterad och bättre version av egna insamlingar.

Idag lanserar vi äntligen nya versionen av UNICEFs egna insamlingar som gör det ännu enklare att samla in pengar för varenda unge. Det här är några av nyheterna:

  • Du kan ha flera insamlingar igång samtidigt.
  • Du kan sätta upp mål för insamlingen för att peppa dig själv och de som skänker till din insamling.
  • Du kan välja en egen omslagsbild för att göra insamlingen mer personlig.
  • Lättare att hitta och navigera tack vare en ny, förenklad design.
Bild på UNICEFs Egna insamlingar

Med UNICEFs nya egna insamlingar är det enklare än någonsin att samla in pengar för varenda unge. Testa du också!

Har du en insamling sedan tidigare som du vill fortsätta använda så går såklart jättebra. Din insamling har då fått den nya designen och du kan fortsätta samla in pengar precis som vanligt.

Är det kanske dags att starta en ny insamling? Det är busenkelt och är klart på två minuter. Testa själv så får du se: unicef.se/egna-insamlingar

P.S Vi vill jättegärna veta vad du tycker om uppdateringen av egna insamlingar. Skicka ett mejl till Aline Müller och dela med dig av ris och ros. Dina åsikter hjälper oss att bli ännu bättre!